S1LM
02:20:41
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Górnik Trans.eu Wałbrzych - Finał - 5 mecz (SUZUKI 1 LM)
02:19:59
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Finał - 4 mecz (SUZUKI 1 LM)
02:16:11
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Finał - 3 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:06:33
WKK Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut - o 3 miejsce - 2 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:07:18
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Górnik Trans.eu Wałbrzych - Finał - 2 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:04:20
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Górnik Trans.eu Wałbrzych - Finał - 1 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:05:08
Rawlplug Sokół Łańcut - WKK Wrocław - o 3 miejsce - 1 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:00:48
Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław - półfinały - 5 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:11:28
WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych - półfinały - 4 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021s
02:05:41
Rawlplug Sokół Łańcut - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - półfinały - 4 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:11:10
Rawlplug Sokół Łańcut - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - półfinały - 3 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:25:51
WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych - półfinały - 3 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:58:26
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut - półfinały - 2 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:57:41
Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław - półfinały - 2 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:00:10
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut - półfinały - 1 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:58:42
Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław - półfinały - 1 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:25:11
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych - ćwierćfinały - 4 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:13:07
GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut - ćwierćfinały - 4 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:25:26
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych - ćwierćfinały - 3 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:12:17
GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut - ćwierćfinały - 3 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:05:25
Miasto Szkła Krosno - WKK Wrocław - ćwierćfinały - 3 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:09:20
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - ćwierćfinały - 3 mecz (SUZUKI 1 LM)
02:36:37
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych - ćwierćfinały - 3 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:59:35
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Elektrobud-Investment ZB Pruszków - ćwierćfinały - 2 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:01:24
WKK Wrocław - Miasto Szkła Krosno - ćwierćfinały - 2 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:01:19
Rawlplug Sokół Łańcut - GKS Tychy - ćwierćfinały - 2 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:16:24
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Weegree AZS Politechnika Opolska - ćwierćfinały - 2 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:58:23
WKK Wrocław - Miasto Szkła Krosno - ćwierćfinały - 1 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:10:42
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Elektrobud-Investment ZB Pruszków - ćwierćfinały - 1 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:50:41
Rawlplug Sokół Łańcut - GKS Tychy - ćwierćfinały - 1 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:55:41
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Weegree AZS Politechnika Opolska -ćwierćfinały - 1 mecz (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:06:30
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KS Księżak Łowicz - 30 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:13:28
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Dziki Warszawa - 23 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:24:40
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - TS Wisła Chemart Kraków - 26 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:57:58
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Energa Kotwica Kołobrzeg - 24 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:56:17
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Decka Pelplin - 22 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:47:45
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik - 20 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/202
01:57:09
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - GKS Tychy - 17 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:00:06
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Elektrobud-Investment ZB Pruszków - 14 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:58:28
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - 13 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:03:17
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - WKK Wrocław - 12 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:06:41
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Górnik Trans.eu Wałbrzych - 10 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:56:22
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Miasto Szkła Krosno - 6 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:03:53
TBS Śląsk II Wrocław - Elektrobud-Investment ZB Pruszków - 30 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:59:00
TBS Śląsk II Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych - 26 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:07:46
TBS Śląsk II Wrocław - Dziki Warszawa - 24 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:14:55
TBS Śląsk II Wrocław - Miasto Szkła Krosno - 22 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:04:16
TBS Śląsk II Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko - 19 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:01:39
TBS Śląsk II Wrocław - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - 14 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:54:36
TBS Śląsk II Wrocław - TS Wisła Chemart Kraków - 12 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:15:29
TBS Śląsk II Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg - 10 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:07:21
TBS Śląsk II Wrocław - Decka Pelplin - 8 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:55:49
TBS Śląsk II Wrocław - GKS Tychy - 3 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:04:09
TBS Śląsk II Wrocław - Pogoń Prudnik - 6 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:55:32
TBS Śląsk II Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska - 5 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:03:38
TBS Śląsk II Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut - 2 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:44:56
TBS Śląsk II Wrocław - KS Księżak Łowicz - 1 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:05:56
WKK Wrocław - Miasto Szkła Krosno - 30 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:06:27
WKK Wrocław - Pogoń Prudnik - 29 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:21:49
WKK Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko - 27 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:12:14
WKK Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut - 25 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021 |
02:00:13
WKK Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska - 21 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:07:41
WKK Wrocław - Elektrobud-Investment ZB Pruszków - 23 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:09:10
WKK Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg - 18 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:56:57
WKK Wrocław - TS Wisła Chemart Kraków - 20 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021 |
02:14:41
WKK Wrocław - Decka Pelplin - 16 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:53:03
WKK Wrocław - TBS Śląsk II Wrocław - 13 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:59:59
WKK Wrocław - GKS Tychy - 11 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:00:31
WKK Wrocław - KS Księżak Łowicz - 9 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:52:28
WKK Wrocław - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - 7 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:00:56
WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych - 4 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:13:45
WKK Wrocław - Dziki Warszawa - 2 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:09:32
Weegree AZS Politechnika Opolska - Energa Kotwica Kołobrzeg - 30 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:33:18
Weegree AZS Politechnika Opolska - Dziki Warszawa - 28 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:07:30
Weegree AZS Politechnika Opolska - Decka Pelplin - 26 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:15:49
Weegree AZS Politechnika Opolska - Miasto Szkła Krosno - 24 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:00:39
Weegree AZS Politechnika Opolska - Pogoń Prudnik - 22 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:08:38
Weegree AZS Politechnika Opolska - TBS Śląsk II Wrocław - 20 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:10:47
Weegree AZS Politechnika Opolska - Zetkama Doral Nysa Kłodzko - 18 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:17:57
Weegree AZS Politechnika Opolska - GKS Tychy - 16 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:25:57
Weegree AZS Politechnika Opolska - Rawlplug Sokół Łańcut - 14 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:16:52
Weegree AZS Politechnika Opolska - KS Księżak Łowicz - 12 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:59:37
Weegree AZS Politechnika Opolska - WKK Wrocław - 6 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:17:56
Weegree AZS Politechnika Opolska - Elektrobud-Investment ZB Pruszków - 10 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:10:38
Weegree AZS Politechnika Opolska - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - 8 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:58:17
Weegree AZS Politechnika Opolska - TS Wisła Chemart Kraków - 4 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:57:33
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych - 2 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:54:03
TS Wisła Chemart Kraków - Miasto Szkła Krosno - 29 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:55:50
TS Wisła Chemart Kraków - TBS Śląsk II Wrocław - 27 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:12:59
TS Wisła Chemart Kraków - GKS Tychy - 25 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:53:01
TS Wisła Chemart Kraków - KS Księżak Łowicz - 23 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:53:42
TS Wisła Chemart Kraków - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - 21 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:54:24
TS Wisła Chemart Kraków - Weegree AZS Politechnika Opolska - 19 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:17:03
TS Wisła Chemart Kraków - Górnik Trans.eu Wałbrzych - 18 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:49:28
TS Wisła Chemart Kraków - Dziki Warszawa - 16 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
02:03:00
TS Wisła Chemart Kraków - Decka Pelplin - 15 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:48:51
TS Wisła Chemart Kraków - Pogoń Prudnik - 13 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:58:24
TS Wisła Chemart Kraków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko - 11 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:46:25
TS Wisła Chemart Kraków - WKK Wrocław - 5 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
01:53:15
TS Wisła Chemart Kraków - Rawlplug Sokół Łańcut - 9 kolejka (SUZUKI 1 LM) | 2020/2021
Strona główna
Piłka ręczna
Koszykówka
Piłka nożna
Pozostałe
Archiwum
Kontakt
Zarejestruj się